Forty years old The man at the age of replica watches forty, it is the beginning of a career full of youthful spirit of the age, carries the dream to make a career you will be very busy, watch the choice of replica watches On more to take into account the efficiency". Frequent business trips may dominate you most of the time, so choose a practical and beautiful appearance, quality and taste A good watch swiss rolex is particularly important. The classic time zone table will be the best choice.
Akpiliç
<

ÜRETİM > Kesimhanemiz

Bolu ya 17 km mesafede Merkez Tatlar Köyünde bulunan kesimhane 6.000 m2 kapalı, toplam 22.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur.
Kesimhane saatte 8.000 adet kesim kapasitesi ve  tam otomatik kesim ve parçalama ekipmanları ile dizayn edilmiştir.
20 yıldan bu yana  kaliteyi ve gıda güvenliğini ön planda tutup, müşteri memnuniyetini ilke edinerek üretimine devam etmektedir.
Kesimhane de  her proses aşamasının ve kritik kontrol noktalarının günlük kayıtları tutulmakta olup, market rafındaki her pilicin hangi üretim kümesinde üretildiğine kadar geriye dönük izleme yapmak mümkündür.
Üretim faaliyeti sonucu açığa çıkan katı atıklar, kesimhane de  kurulu olan rendering tesisinde işlenerek tavuk ununa dönüştürülüp, protein kaynağı olarak firmalara satılır. Sıvı atıklar ise arıtma tesisinde biyolojik ve kimyasal olarak arıtılmaktadır.